Uruchom swój sklep internetowy już w kilka dni. Poznaj nasze pakiety i dowiedz się jak to zrobić.

Aktualizacja: lut 23

Jak zapewne wielu z Was już zauważyło każdego dnia coś nowego pojawia się na naszej stronie. I tak się będzie działo jeszcze przez długi czas, ponieważ chcemy aby nasza platforma była dla Was przyjazna, funkcjonalna i przede wszystkim pełna wiedzy. Czy zastanawialiście się jak to jest założyć swój sklep internetowy? Prowadzić go codziennie, zadbać o najmniejszy szczegół, być częścią internetowej społeczności i sprzedawać towary pośród milionów polaków a miliardów ludzi na całym świecie? A wiesz, że możesz otworzyć taki sklep nawet nie posiadając fizycznie towaru? Jak to zrobić dowiesz się z naszej platformy. Tego właśnie dotyczą nasze nowości na stronie, które już dla Was wdrożyliśmy. Co to takiego?Jako pierwsza pojawiła się zakładka w nawigacji „Załóż sklep”. Uprościliśmy Wam drogę do działania. Tylko impuls "tu i teraz" decyduje o tym, czy podejmiesz działanie czy nie. Za pomocą tego przycisku możesz w 10 sekund założyć swój wymarzony sklep internetowy i zacząć już pracować nad wdrażaniem swoich pomysłów do niego. Sklep jest oparty o platformę SaaS, dzięki której nie musisz mieć informatycznej wiedzy przy tworzeniu. Jest to nasz partner z którym razem postawiliśmy sobie za cel, że będziemy współpracować i powiększać waszą świadomość oraz wiedzę o dropshippingu i e-commerce. Jeżeli jeszcze nie masz swojego sklepu internetowego koniecznie użyj tego przycisku „Załóż sklep” i rozpocznij swoją drogę do własnego biznesu, sukcesu, szczęścia i wymarzonego stylu życia.
Druga nowość wprowadzona na stronie powiązana jest z możliwością założenia sklepu. Jest to zakładka „Plany i ceny” - Dla naszych klientów wprowadziliśmy 3 plany wdrożeniowe dla ich sklepów, które możecie zakupić, jeżeli potrzebujecie pomocy przy konfiguracji swoich sklepów lub chcecie zlecić to specjalistom i mieć gotowy sklep już w kilka dni.


  • Zależy Ci na szybkim uruchomieniu sklepu?

  • Chcesz od początku mieć poprawnie skonfigurowany swój sklep ?

  • Pozwól sobie ominąć wiele stresujących sytuacji kiedy o czymś zapomnisz przy konfiguracji !

  • Oszczędź sobie nerwów przy tworzeniu, a konfigurację sklepu zostaw specjalistom !

  • Wybierz dla siebie jeden z przygotowanych przez nas pakietów i ciesz się funkcjonalnym sklepem zaledwie w kilka dni !


Pakiet Srebrny – Jest to idealny pakiet na start, kiedy potrzebujesz pomocy przy pierwszym uruchomieniu sklepu.


Zainstalujemy w panelu administracyjnym integrację z wybraną hurtownią oraz pobierzemy z niej produkty na twój sklep. Stworzymy drzewo kategorii i poukładamy w nim odpowiednio produkty. Utworzymy przejrzystą i czytelną nawigację sklepu z zachowaniem marketingowych standardów. Jeżeli chcesz sprzedawać swoje produkty poprzez portal Allegro połączymy twoje konto z panelem administracyjnym. Wykonamy to już na samym początku abyś mógł już 1 dnia cieszyć się sprzedażą. Posiadasz swoją domenę już wykupioną? Jeżeli tak ustawimy przekierowanie aby twoja strona sklepu była widoczna dla twoich klientów. Przez czas ważności twojego pakietu służymy pomocą i radami dotyczącymi sprzedaży, e-commerce oraz dropshippingu.

Pakiet srebrny wprowadzony jest jako płatność jednorazowa ważny przez miesiąc jest to koszt 299 zł. - SPRAWDŹ


Pakiet Platynowy Przeznaczony jest dla osób, które już na starcie chcą wyprzedzić swoją konkurencję i od początku będą dbali o marketing i wizerunek swojego sklepu.


Zainstalujemy w panelu administracyjnym integrację z wybraną hurtownią oraz pobierzemy z niej produkty na twój sklep. Stworzymy drzewo kategorii i poukładamy w nim odpowiednio produkty. Utworzymy przejrzystą i czytelną nawigację sklepu z zachowaniem marketingowych standardów. Jeżeli chcesz sprzedawać swoje produkty poprzez portal Allegro połączymy twoje konto z panelem administracyjnym. Wykonamy to już na samym początku abyś mógł już 1 dnia cieszyć się sprzedażą. Posiadasz swoją domenę już wykupioną? Jeżeli tak ustawimy przekierowanie aby twoja strona sklepu była widoczna dla twoich klientów. Przez czas ważności twojego pakietu służymy pomocą i radami dotyczącymi sprzedaży, e-commerce oraz dropshippingu. Wprowadzimy pakiet Social Media pokazując ci jaką drogę objąć przy tworzeniu kampanii reklamowych oraz jak poruszać się w tym obszarze. W tym pakiecie możesz liczyć na merytoryczną pomoc przy konfiguracji również pozostałych funkcjonalności sklepu takich jak podłączenie bramek płatności, kurierów czy ustawień sklepów.


Pakiet Platynowy wprowadzony jest jako płatność jednorazowa ważny przez miesiąc jest to koszt 399 zł. - SPRAWDŹ


Pakiet Complete - Jest to najbogatszy pakiet jaki możemy zaoferować przy wdrażaniu twojego sklepu internetowego. W tym pakiecie otrzymujesz od nas dwumiesięczną opiekę. W tym czasie oprócz standardowych kroków pokażemy Ci co zrobić, aby twoja sprzedaż pikowała w górę, Będziemy z tobą aż do momentu pierwszego zamówienia tak, aby pokazać Ci jak wygląda realizacja w hurtowni i o jakich krokach musisz pamiętać przy finalizacji zamówienia.


Zainstalujemy w panelu administracyjnym integrację z wybraną hurtownią oraz pobierzemy z niej produkty na twój sklep. Stworzymy drzewo kategorii i poukładamy w nim odpowiednio produkty. Utworzymy przejrzystą i czytelną nawigację sklepu z zachowaniem marketingowych standardów. Jeżeli chcesz sprzedawać swoje produkty poprzez portal Allegro połączymy twoje konto z panelem administracyjnym. Wykonamy to już na samym początku abyś mógł już 1 dnia cieszyć się sprzedażą. Posiadasz swoją domenę już wykupioną? Jeżeli tak ustawimy przekierowanie aby twoja strona sklepu była widoczna dla twoich klientów. Przez czas ważności twojego pakietu służymy pomocą i radami dotyczącymi sprzedaży, e-commerce oraz dropshippingu. Wprowadzimy pakiet Social Media pokazując ci jaką drogę objąć przy tworzeniu kampanii reklamowych oraz jak poruszać się w tym obszarze. W tym pakiecie możesz liczyć na merytoryczną pomoc przy konfiguracji również pozostałych funkcjonalności sklepu takich jak podłączenie bramek płatności, kurierów czy ustawień sklepów. W tym pakiecie możesz liczyć na merytoryczną pomoc przy konfiguracji pozostałych funkcjonalności sklepu. Dodatkowo weźmiesz udział w webinarze omawiającym pełną funkcjonalność panelu administracyjnego.


Pakiet Platynowy wprowadzony jest jako płatność miesięczna. Ważny przez dwa miesiące jest to koszt 599 zł za każdy miesiąc. - SPRAWDŹ


Jeżeli jeszcze wahasz się gdzie założyć swój sklep internetowy, gdzie uzyskać pomocy od najlepszych specjalistów z branży e-commerce i dropshippingu, sprawdź koniecznie nasze nowości na stronie i załóż swój sklep właśnie u nas. Skorzystaj z wiedzy i naszego doświadczenia, które w codziennej pracy wykorzystujemy w dziesiątkach rozmów przygotowując Wasze sklepy, i Was do działania w branży e-commerce. Pamiętaj, że po wykupieniu pakietu otrzymujesz również od nas opiekę merytoryczną przez cały okres prowadzenia swojego sklepu.


Polecamy

Zespół Dropshiping.pl

360 wyświetlenia
  • YouTube - Czarny Krąg

©2020 by Dropshiping.pl.